АвторизаціяСтатистика


Наша мова калинова Друк e-mail

Для всіх читачів - любителів мовного пера та слова в нашій бібліотеці на Вас чекає цікава виставка тематичних, цінних та розумних книг про нашу рідну, українську мову, присвячена державному святу - Дню української писемності та мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Багато підібрано та представлено нових мовних книг, особливо словників, довідників а також книг художнього змісту для наших вихованців, школярів, вчителів,студентів. Красиве оформлення в патріотичному дусі і розмаїтті кольорів, мовні вислови, та духовні, книжкові надбання приваблюють до себе читачів. Адже ця чудова, креативна виставка вчить любити і цінувати рідну мову, і прикладом бібліотечних книг розкриває велич і силу української мови!"Найбільше і найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почуття".

 
Бібліотека звітує! Друк e-mail

2 червня 2018 року бібліотеці  поталанило бути переможцями в акції - виграшу чудової  пізнавальної  книги «Це зробила вона» від Жива сучасна бібліотека – БФ  Бібліотечна країна, яка розповідає про 50 видатних жінок, які творили нову Україну. Найактивніші читачі-дівчатка зібрались в дружньому колі своєї бібліотеки і провели цікаве ознайомлення з яскравою, тематичною книгою і бесіду ознайомлення під девізом: "Найактивніші дівчата люблять участь у всьому брати.

 
Велична і свята моя рідна Земля Друк e-mail

Напередодні Дня Незалежності України Колківська бібліотека запрошує всіх бажаючих зокрема любителів читання літератури патріотичної тематики ознайомитись з розгорнутою тематичною книжковою виставкою-інсталяцією: " Велична і свята моя рідна Земля", яка присвячена святкуванню Дня Незалежності України і триватиме з 15.08.2018 по 25.08.2018 р.

 
Котяш Євгенія Петрівна - майстриня-вишивальниця села Колки Друк e-mail

Вишивка – один з давніх і найбільш розповсюджених видів народного мистецтва. Вона виникла дуже давно і передавалася від покоління до покоління,від мами до доні. Так, від своєї мами передався цей вид мистецтва, прекрасній майстрині-вишивальниці  -  Котяш Євгенії Петрівні,яка народилася в мальовничому селі Колки,8 лютого 1959 року. Талант  майстрині багатогранний, він б’є ключем працелюбства та любові до традицій рідного народу і є взірцем для майбутніх поколінь.

 
Серце мами завжди з нами! Друк e-mail

Наближається  одне  з  самих  зворушливих  свят  -  День  матері. Святкування   цього  світлого, теплого  та  ангельського   свята  припадає – 13 травня.  Колківська  ПШБ  активно  долучається  до  святкування,  висвітлюючи  всі  цікаві  книжкові  видання, присвячені  цій  темі. Для  юного, зростаючого  покоління , любим  діткам-читачам , майбутнім  та  молодим  мамам  бібліотека  підготувала  книжкову  виставку : «Серце  мами  завжди  з  нами!», де  представлено  великий  вибір  як  дитячої  літератури,  так  і  народознавчої,  історичної , краєзнавчої , фольклорної  та  сучасної  художньої , де  так  яскраво  у  віршах,  казках,  оповіданнях , легендах  та  в колискових  піснях  з  ніжністю, теплом,  добром  та  великою  шаною і любов’ю  описується  образ  величної  жінки – Мами.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 19

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 6 гостей на сайті