АвторизаціяСтатистика


Дарунок автора Друк e-mail

Колківська публічно-шкільна бібліотека  щиро  дякує  харківській  авторці  Таіс  Золотковській  за безкоштовно подаровану  книгу  «Лінія  зусилля» ,  яка  надійшла подарунком  для  дорослих  читачів  нашої  книгозбірні. Дякуємо  Вам  за  цей  хороший книжковий  подарунок, за доставку , за такий  хороший сюрприз  для  бібліотеки. Знайомлячись і переглядаючи  зміст цієї  книги  авторка   цього  роману розповідає  історію єврейської родини в сучасній  Україні. У книзі переплітається декілька сюжетних ліній. П'ятнадцятирічний Герман бореться з нападами агресії. Його мама  Ханна  пожертвувала кар'єрою заради сім'ї, але в тридцять два роки закохується в молоду жінку і її життя змінюється. І Віра, яка колись втекла від єврейської сім'ї і, рятуючись від болю невдалих стосунків, повертається в рідне місто матері. Кожен з героїв має зробити зусилля, щоб не втратити єдиний шанс змінити своє життя. Дякуємо авторці за персональний автограф та хороші побажання на довгу згадку для нас і нашим читачам .Всіх  бажаючих, кого  зацікавила   ця  книга  запрошуємо  завітати  до  нас  в  бібліотеку!
 

 
З привітом весни - нові книги надійшли! Друк e-mail

Всіх любителів читання запрошуємо до знайомства з новими книгами, які представлені на виставці: "З привітом весни - нові книги надійшли!" З весняним настроєм пориньте в безмежний світ цікавого читання, яке захоплює і надихає , зцілює і по-справжньому підживлює нас своїми цікавими життєвими сюжетами. Насолоджуйтесь читанням - романами про кохання, гостросюжетними детективами, дитячими книгами і просто живою літературою, яка весняним настроєм надихає, збагачує і бадьоро живить!

У нас знову весела новинка – 
Для читання і відпочинку,
І навчання, і розминки
Надійшли нові книжки.
Для дорослих і малят
Вони на виставці стоять,
Палітурками яскравими сіяють
Читачів своїх любих чекають!

 
Полиця нових книг запрошує на зустріч Друк e-mail

Колківська бібліотека спішить знову порадувати своїх читачів хоч невеличким, зате цікавим надходженням книг від Обласної бібліотеки для юнацтва . Запрошуємо на знайомство з цікавими і мудрими книгами,

 
«Цікава зустріч нових книг – чекає в гості читачів!» Друк e-mail

На зустріч з книгами новими                                                                         

Бібліотека просить завітати!

І дорослим і малятам

цікаве радим почитати!

 

До нашої книгозбірні надішли нові надходження від обласної бібліотеки для юнацтва. Ласкаво запрошуємо до перегляду та читання цікавих книг!

 
На крилах Лесиних пісень Друк e-mail

25  лютого  2018  року   минає  147  років  від  дня  народження  Лесі  Українки української  поетеси, перекладачки, громадської  діячки. В Колківській  публічно-шкільній бібліотеці  представлено виставку-інсталяцію

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 17

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 11 гостей на сайті