АвторизаціяСтатистика


Відчуй смак рідної мови Друк e-mail

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. За весь час свого існування українська мова теж зазнавала злети і падіння. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний розвиток.

 
З миру по книжці Друк e-mail

Всі знають, що 14 лютого відзначають День святого Валентина, але мало хто знає, що з 2012 року в цей день у світі відзначають також Міжнародний день дарування книжок. Саме до цього дня в шкільному відділі Колківської ПШБ проходила благодійна акція «З миру по книжці».

 
«НЕБЕСНА СОТНЯ В ВИРІЙ ПОЛЕТІЛА» Друк e-mail

Саме під такою назвою у Колківсьій бібліотеці, 20 лютого відбулася година-реквієм , присвячена третій річниці пам’яті  Героїв Небесної Сотні. Зібралися ми для того, щоб в скорботі схилити низько голови перед  пам’яттю людей різного віку – Героями Небесної Сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Події,  що відбулися з 19 по 22 січня 2014 року на Майдані, ще називають «Криваве Водохреща»,  або  «Вогнехреща».

 
Година пам’яті: «Ми пам’ятаємо Афганістан…» Друк e-mail

15 лютого  в  бібліотеці  с.Колки   була  проведена   пам’ятна  година: «Ми  пам’ятаємо Афганістан…», приурочена  Дню  вшанування  учасників бойових  дій  на  території  інших  держав. Крізь  пекло    афганської  війни  з  25.12.1979  по  15.02.1989 рр  через  Афганістан  з  України  було  направлено  16000 вояків

 
Бібліотечна реклама цікавих книг Друк e-mail

Для  читайликів  - всезнайок

Винахідників  й  творців,

Розгадайок  й  відгадайок

Та розумних  мудреців.

У  шкільній  читальній  залі

Оселився  сніговик!

Своїм виглядом  цікавим

Діток  радує  усіх.

Він  багатий  на  книжки –

Словники, довідники,

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 17

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 21 гостей на сайті