АвторизаціяСтатистика


З привітом весни - нові книги надійшли! Друк e-mail

Всіх любителів читання запрошуємо до знайомства з новими книгами, які представлені на виставці: "З привітом весни - нові книги надійшли!" З весняним настроєм пориньте в безмежний світ цікавого читання, яке захоплює і надихає , зцілює і по-справжньому підживлює нас своїми цікавими життєвими сюжетами. Насолоджуйтесь читанням - романами про кохання, гостросюжетними детективами, дитячими книгами і просто живою літературою, яка весняним настроєм надихає, збагачує і бадьоро живить!

У нас знову весела новинка – 
Для читання і відпочинку,
І навчання, і розминки
Надійшли нові книжки.
Для дорослих і малят
Вони на виставці стоять,
Палітурками яскравими сіяють
Читачів своїх любих чекають!

 
Полиця нових книг запрошує на зустріч Друк e-mail

Колківська бібліотека спішить знову порадувати своїх читачів хоч невеличким, зате цікавим надходженням книг від Обласної бібліотеки для юнацтва . Запрошуємо на знайомство з цікавими і мудрими книгами,

 
«Цікава зустріч нових книг – чекає в гості читачів!» Друк e-mail

На зустріч з книгами новими                                                                         

Бібліотека просить завітати!

І дорослим і малятам

цікаве радим почитати!

 

До нашої книгозбірні надішли нові надходження від обласної бібліотеки для юнацтва. Ласкаво запрошуємо до перегляду та читання цікавих книг!

 
На крилах Лесиних пісень Друк e-mail

25  лютого  2018  року   минає  147  років  від  дня  народження  Лесі  Українки української  поетеси, перекладачки, громадської  діячки. В Колківській  публічно-шкільній бібліотеці  представлено виставку-інсталяцію

 
Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні Друк e-mail

Протягом 15-28 лютого  Колківська бібліотека  запрошує  відвідати  виставку  історичних  подій: «Вічна  пам'ять  Героям Небесної Сотні! », переглянути  фото-світлини  учасників  важливих  і  доленосних  подій, пом’янути  борців за  Незалежність  України  під  час  Революції  Гідності, пригадати  ті  хвилюючі  події  та  переглянути  зворушливі   відео-сюжети  тої  пекельної  боротьби   добра  і  зла  зовнішньої  і  внутрішньої  агресії. Цікавим  доповненням  даної тематики в бібліотеці  є  книги,  які  правдиво  і  змістовно   передають   історичні  події  тих часів. Унікальною  книгою  є  книга «Революція  Гідності.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 19

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 4 гостей на сайті